Vtipné dárky pro muže s nápadem

Čím zaručeně potěšíte svého muže? Dobrou večeří v luxusní restauraci, novým prádlem nebo snad něčím úplně jiným? Pokud si lámete hlavu, jaký dárek vybrat k významnému životnímu jubileu, máme pro vás několik zajímavých tipů. Na následujících řádcích rozhodně nenaleznete nápady na tradiční a mezi muži ne příliš oblíbené dárky, mezi které spadají například nové ponožky, nebo dárková sada kosmetiky. My se zaměříme na originální a vtipné dárky, které potěší a zároveň pobaví.

Lahvinkou neurazíš

Patří váš partner, či manžel mezi zarputilé pivaře? Nebo snad upřednostňuje domácí pálenky vonící po lahodném ovoci z prosluněné zahrádky? Ať už jsou jeho preference jakékoli, dárkem, který neurazí a potěší, bude vhodně vybraná lahev oblíbeného alkoholu. A když už jsme v úvodu článku zmiňovali povedené dárky s nápadem – zkuste se pohlédnout po speciálních „inkognito sadách“, které vypadají na první pohled jako houslová pouzdra ukrývající oblíbený hudební nástroj. Co se doopravdy nachází uvnitř, na to si bude muset oslavenec přijít sám.

Sportovní dárky a trofeje

Máte doma milovníka golfu? Nebo snad přeborníka v gaučingu? Ať už je oblíbená sportovní aktivita vašeho milého jakákoli, jistě jej potěší speciální dárková trofej s osobním věnováním. Taková trofej se zaručeně stane dominantou pracovny nebo obývacího pokoje a kdo ví, možná že váš partner časem sbírku trofejí rozšíří o skutečně cenné kousky.

Kam pro vtipné dárky?

V případě, že se vám zalíbil některý z tipů na dárek uvedených výše anebo máte stále dosti nejasné představy a potřebujete popostrčit, prohlédněte si nabídku e-shopu Dobrý dárek, ve které se nachází rozmanité množství dárků s nápadem pro muže i ženy. Věříme, že se vám podaří vybrat takový dárek, který vykouzlí v obličeji vašeho muže, či partnera opravdový a nefalšovaný úsměv.


Reklama:


Svítící tyčinky, chemické světlo, lightstick je skvělý doplněk na různé oslavy, párty, akce, diskotéky.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!