Tipy na neobvyklé svatební daryChystáte se na nějakou svatbu a hledáte ten nejlepší svatební dar? Něco praktického nebo spíš zážitek na celý život? Máte tolik možností! Nejpraktičtější je zeptat se snoubenců, co potřebují, případně vybrat něco z předem sepsaného seznamu darů, který si snoubenci sami vytváří. Není nic horšího, než když se po svatbě sejdou dvě žehličky, několikeré konvice nebo čajové servisy. Ale můžete dát i něco velmi originálního a zajímavého. Například seskok padákem, let balónem, poukaz na zajímavou masáž nebo třeba obří puzzle a truhlici plnou společenských her na dlouhé zimní večery. Darujte-li zajímavý zážitek, novomanželé Vaši invenci jistě ocení.

Vybrat vtipné dárky pro muže je poměrně lehké. Kvalitní dárky k výročí za rozumné ceny. Poradíme vám jak vybrat originální svatební dary.

Pár tipů na originální svatební dary

Originální dáreček a svatební dary po muže nabízí několik agentur a společností. Ceny se pohybují okolo pěti tisíc korun. Můžete si vybrat zajímavou lokalitu. Například let nad stověžatou matičkou Prahou je nezapomenutelný.

Netradiční a dárky pro celou rodinu, které vás zaručeně pobaví. Originální dárky jsou ideální dárek k Vánocům. Netradiční dárky je ideální darovat pod stromeček.

Seskok padákem

Tak to je vskutku adrenalinový zážitek se vším všudy. Seskok padákem nabízejí mnohé zážitkové agentury nebo firmy specializující se na outdoor sportovní aktivity. Tandemový seskok z výšky 4200 metrů přijde na 3000 korun.

Ptákoviny a karnevalové kostýmy na každou dobrou párty.

Kdo si hraje, nezlobí

Můžete darovat také osvědčené společenské hry. Nejlépe celou sadu her. A nejde jenom o oblíbené Člověče nezlob se. Dnes je k dispozici skutečně široká nabídka od her strategických jako je Carcassonne, až po vědomostní hry typu Česko – otázky a odpovědi.Tvořivé ruce

Zajeďte si do jihočeské vesničky Maříž, poblíž Slavonic. Zdejší vyhlášená keramika z Maříže je pojem. Zde můžete vlastnoručně namalovat veselé hrnečky. Co takhle se jmény novomanželů? Nebo jim nechte vyrobit originální čajový či jídelní servis. Můžete také darovat poukaz na malování hrnečků.

Čokoládová masáž

Darujte relaxaci a zdraví. Čokoládové masáže je nejen skvělým zážitkem, ale mají i blahodárné účinky na lidský organizmus. Skvělé je, že po čokoládové masáži se nepřibírá ani deko! Kakao v čokoládě obsahuje antioxidanty, které omlazují pleť. Pokožka bude po masáži zbavena vrásek, šupin a seschlé kůže. Navrací pružnost a je hluboce relaxační. Součástí je i masáž obličeje a hlavy. Ceny startují na 1600 Kč pro jednu osobu. Můžete objednat i synchronizovanou masáž pro dvě osoby najednou.

Sháníte svatební dary?

Určitě jste se minimálně jednou v životě dostali do situace, kdy na vás ze schránky vykouklo svatební oznámení někoho blízkého a vás zachvátila namísto přirozené radosti jen panika. Co já jim jen dám, zní vám pořád v hlavě? V lepším případě máte nějaké nápady v záloze, v tom horším budete odpočítávat dny zbývající do oné radostné události a lámat si hlavu nad tím, co by tak novomanželům udělalo radost a přitom vás to nezruinovalo. Vybrat správný svatební dar může být pro mnohé pořádnou noční můrou, přitom ale není třeba propadat beznaději – vždy existuje to správné řešení. Jednoznačně nejčastějším svatebním darem, a to bez ohledu na zemi či národnost, jsou peníze. Ty se užijí vždy a všude a málokoho urazí.

V určitých státech vůbec není neobvyklé, že svatebčané připojí ke svatebnímu oznámení rovnou číslo účtu. Svým způsobem to svatebním hostům a blízkým členům rodiny ušetří spoustu starostí při vybírání svatebních dárků a eliminují se tím situace typu:“ jé, miláčku, tak to už bude třetí příborník…“ Samozřejmě ale zůstává mnoho „ortodoxních“ párů a rodin, které preferují jako svatební dar jednoznačně praktické věci. Po mnoho desetiletí byla jasná tradice, že svatební dary pomáhaly párům začít nový společný život, takže byly v kurzu byty, auta či nejrůznější vybavení domácnosti. O tom, jaký dar je vhodný zrovna pro tu vaši příležitost, musíte rozhodnout sami, protože svatebčané jsou velmi pravděpodobně lidé vám blízcí, tedy znáte dobře jejich potřeby a sny. Samostatné nepromyšlené vybírání na honem bývá mnohdy kamenem úrazu.

Při běhání po nákupech a shánění svatebního daru pro novomanžele se vám jistě bude nabízet spousta možností. Je ale potřeba při rozhodování koupě toho pravého dárku zvážit, jak moc bude ten váš pro svatebčany užitečný. Každý manželský pár začíná svůj život jako začátek nového života a určitě bude potřebovat spoustu věci pro vybavení domácnosti či věci denní potřeby. Velkou roli, ač na první pohled ne zcela zřejmou, hraje ale i význam daru ve vašem vztahu k novomanželům, bude totiž takovým mementem a pokaždé, když se na ten váš dar podívají, vzpomenou si na vás. Takže pokud nechcete, aby se při vzpomínce na vás jen ušklíbli, zvažte, co si myslíte, že je skvělý svatební dar oproti tomu, co budou sami čerství novomanželé považovat za nejvíc praktický svatební dar. Praktické svatební dárky jsou opravdu nejlepší dárky pro muže, které můžete dát.

Zatímco romantické či zážitkové dárky mohou mít jen omezenou životnost a vzpomínky na ně mohou časem vyprchat, taková investice řekněme do sady kvalitních hrnců a pánví, které vydrží po celý život, je skvělou volbou pro budoucnost. Nejenže se budou používat téměř každý den, ale i po letech, až se ze zamilovanosti stane praktičnost, mohou pomoci obnovit a utužit vztah při společných chvílích strávených v kuchyni při vaření. Nejlepším způsobem, jak získat inspiraci pro nákup svatebního daru, je navštívit internetové stránky zaměřené na svatební dary a kvalitní dárečky.

Sice zboží hned nevyzkoušíte, ale můžete si v klidu porovnat nabídky a rozhodnout se, který dárek  je ten pravý a který udělá novomanželům zaručeně největší radost. Vybírat je opravdu z čeho, záleží na vkusu vašich přátel či rodinných příslušníků, kteří se rozhodli vstoupit do svazku manželského. Sportovně zaměřené páry jistě ocení sportovní vybavení, hraví jedinci zase stolní či společenské hry.  Netradičním darem může být i zhotovení dárku na zakázku, zařízení a vybavení kuchyně či koupelny nebo koupě obrazu. V tomto případě už si ale musíte být 100% jisti společným vkusem novomanželů i tím, že ho budou mít kam pověsit…

Vyberte si dárky

Správně vybraný dárek překvapí a potěší. Bohužel je tomu ale často tak, že dárky končí někde zapomenuté v koutě. Pokud chcete konečně darovat skutečně super dárek, máme pro vás hned několik tipů…Stačí si vlastně jen vybrat!

Originalita je na prvním místě!

Pokud chcete skutečně překvapit, vybírejte originální dárky. Právě originály totiž potěší nejvíce a navíc ten, kdo dárek dostane, bude mít pocit jedinečnosti. Super vánoční dárky najdete v internetovém obchodě na adrese tvojedarky.cz. Najdete zde celou řadu dárků, které jsou pro váš pohodlnější nákup řazeny do jednotlivých kategorií podle toho, pro koho nebo pro jakou příležitost jsou určeny. Najdete zde například vánoční dárky, dárky pro ženy nebo děti, nechybí ani valentýnské dárky, dárky pro babičku nebo dědu, svatební dary a mnoho dalších. Stačí si tak vlastně jen vybrat!

Ozdobit je můžete i vlastním textem

V internetovém obchodě tvojedarky.cz navíc nabízejí i službu – popisování dárků laserem. Na vybrané dárky jako je například dřevěné pero, album nebo vizitkář, kovová záložka do knihy, první sombrero, multifunkční nůž, ZIP zapalovač, termohrnek, inteligentní plastelína, přívěsky na klíče a mnoho dalších, je možné nechat napsat jakýkoliv text, co si budete přát. Z vybraného dárku se tak může stát opravdový originál, který obdarovaného jistě potěší.

Řada příjemných bonusů

Nakupování na tvojedarky.cz vás bude nejen bavit, ale můžete se těšit i na řadu příjemných výhod. Připravena je pro vás například nízká cena poštovného, která začíná na 34Kč. Dárky k narozeninám si také můžete osobně vyzvednout na pobočce v Hradci Králové. Potěší vás jistě i to, že dárky jsou expedovány do druhého dne od objednání. Dárek tak budete mít doma velmi rychle. Tak na co ještě čekáte, vyberte si super dárky na tvojedarky.cz!


Reklama:


Svítící tyčinky, chemické světlo, lightstick je skvělý doplněk na různé oslavy, párty, akce, diskotéky.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!